O mne

Prečo ja?

Ako vaša virtuálna asistentka vám poskytnem 7 ročné skúsenosti z oblasti médií a marketingu. Mojou silnou stránkou je kreativita, zodpovednosť, dôraz na detail, flexibilita a profesionalita.

Napíšte mi s čím vám môžem pomôcť a dohodneme si bezplatnú konzultáciu:
Virtuálna asistentka

Oplatí sa? Áno, ak chcete svoj čas a peniaze využiť efektívne.  Moje asistenčné služby sú nastavené profesionálne – platíte len za prácu, ktorú pre vás vykonávam a to výlučne na základe vopred dohodnutej sumy, ktorú sami schválite.

Budem vaša pomocná ruka pri podnikaní. Spojte sa so mnou na sociálnych sieťach:

Moje pracovné skúsenosti

Počas štúdia na vysokej škole  som pracovala vo vydavateľstve ako editorka článkov a redaktorka. Neskôr som pôsobila ako Obchodná a marketingová manažérka, kde bolo náplňou mojej práce spravovať sociálne siete, vytvárať e-mail marketing, komunikovať so zákazníkmi či písať rôzne články a krátke správy.

Od 2021 som pôsobila na pozícii Database Marketing Specialist a mojou náplňou práce bolo okrem iného nastavovať a spravovať reklamné kampane na Google a sociálnych sieťach, rozširovať databázu klientov, vytvárať rôzne plagáty, pozvánky či bannery na propagáciu firmy či spravovať webovú stránku.

Ako redaktorka regionálnej televízie som tvorila reportáže a strihala videá. 

Správa sociálnych sietí
Grafický dizajn
Online marketing
Tvorba a správa webu či eshopu
Copywriting
Fotografia a video
E-mail marketing
Organizácia a plánovanie

Ako funguje spolupráca?

Spolupráca sa skladá z týchto troch jednoduchých krokov:

Zadanie

Ak máte záujem o služby virtuálnej asistentky, kontaktujte ma prosím cez email alebo formulár. Popíšte s čím potrebujete pomôcť a ja sa vám čo najskôr ozvem.

Spolupráca


Po zadaní úloh vám urobím cenovú ponuku, odhadneme časovú náročnosť práce, dohodneme si termín ukončenia. Môžete si zvoliť i balík služieb. Po celý čas s Vami budem v kontakte.

Report

Po dokončení zadaní Vám pošlem podrobnú správu s reportom práce. Súčasťou môžu byť aj dodatočné komentáre k práci.

Máte záujem o služby virtuálnej asistentky?   Neváhajte ma kontaktovať